Ekocheras Serviced Residence Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Ekocheras Serviced *
9.0 Hebat
13 ulasan

Ekocheras Serviced Residence Kuala Lumpur

Jalan Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Ekocheras Serviced Residence Kuala Lumpur menyediakan penginapan di lokasi yang baik agak dekat dengan Cheras Leisure Mall. Lengkap dengan cerek elektrik, peti sejuk dan peralatan dapur di dapur lengkap, hartanah ini juga menawarkan sofa, meja kerja dan TV skrin rata dengan saluran satelit di dalam bilik.
Tokong Thean Hou berada 7 km dari hotel, sementara Pasar Malam Taman Segar berjarak 450 meter jauhnya. Face to Face Noodles House dan Le Tien Steamboat boleh didapati dalam jarak 550 meter dari pangsapuri Ekocheras Serviced Residence Kuala Lumpur.
Ia juga datang dengan pemandangan bandar. Setiap bilik mandi dilengkapi dengan bidet, tandas berasingan dan pancuran mandi.
Stesen bawah tanah di sekitar pangsapuri Ekocheras Serviced Residence Kuala Lumpur termasuklah MRT Taman Mutiara terletak pada jarak 5 minit berjalan kaki. Para tetamu boleh menyelam di kolam renang. Ekocheras Serviced Residence Kuala Lumpur menawarkan dek matahari, teres musim panas dan kawasan permainan.
+ Lagi - Kurang

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 34 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 8 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Kemudahan Bilik

  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:00
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ju 3 Jul
Sa 4 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur